Slavnostní vyhlášení výsledků 11. ročníku soutěže „Žena regionu“ se uskutečnilo 8. 9. 2021 ve Valdštejnské zahradě Senátu PČR.

Gestorkou akce byla senátorka Miluše Horská, účastnil se jí i předseda Senátu PČR Miloš Vystrčil, senátor Jiří Vosecký i senátorka Adéla Šípová. Nechyběla ani patronka projektu a předsedkyně představenstva spolku Revenium Hana Potměšilová, zástupci partnerů soutěže, zakladatelka soutěže Denisa Kalivodová a výkonná ředitelka projektu Marie Heřmánková.

O kulturní program se postarala operní pěvkyně a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová a Pavel Diblík z praktické školy Svítání, která poskytuje vzdělání a navazující služby dětem a mládeži se zdravotním postižením v Pardubickém kraji. Jedinečným večerem provázela moderátorka Michaela Dolinová.

Jana Puklová, ambasadorka spolku Radost Příbramáčkům,  zde předala pomyslné žezlo a popřála vítězce Michaele Sodomkové z Pardubického kraje vše nejlepší a hodně štěstí na další životní cestě. Veliké díky posíláme Salon Kamila za možnost oblékat se na tak významnou událost pod jejich záštitou.